Nowe godziny pracy Centrum Nurkowego Beskid Divers

Nowe godziny pracy Centrum Nurkowego Beskid Divers

Nowe godziny pracy Centrum Nurkowego Beskid Divers

Nowe godziny pracy Centrum Nurkowego Beskid Divers

Od 2024 roku Nowe godziny pracy BeskidDivers

poniedziałek – piątek:
6:00 – 22.00 !!!
sobota – niedziela:
6:00 – 22:00 !!!

Beskid Divers to zespół odpowiedzialnych ludzi, dla których najważniejszym priorytetem jest bezpieczeństwo kursantów.
Do każdego podchodzimy indywidualnie, dlatego od 01.01.2020 wydłużamy dla Was godziny pracy codziennie do 22 :00 . Spotkania z nowymi klientami codziennie od 16 co godzinę do 22:00 , aby,każdy z was mógł uzyskać jak najwięcej informacji o nurkowaniu

Centrum Nurkowe BeskidDivers

Lubisz przyrodę, dobrze czujesz się
w wodzie, chcesz poznać nieodkryty podwodny świat
i poczuć stan nieważkości – przyjdź do nas i nurkuj z nami.

Nowe godziny pracy Centrum Nurkowego Beskid Divers

Beskid Divers to jedyne centrum IANTD NA POŁUDNIU POLSKI, autoryzowane 5-cio gwiazdkowe centrum PADI oraz PADI TecRec, biznes partner DAN, Emergency First Response Center. 

Beskid Divers to zespół odpowiedzialnych ludzi, dla których najważniejszym priorytetem jest bezpieczeństwo kursantów.

Jesteśmy profesjonalną szkołą instruktorów nurkowania. Dobra atmosfera, doświadczenie, wiedza i zaangażowanie zapewniają owocną i przyjemną naukę. Wyróżnia nas to, że nas kurs koncentruje się bardziej na tym, co Instruktor będzie umiał po kursie, a nie jedynie na przygotowaniu do zdania  egzaminu. Wiemy jaką wiedzę musi zdobyć kandydat aby zostać instruktorem i potrafimy ją w odpowiedni sposób przekazać. Pomożemy Ci, abyś nabytą wiedzę i umiejętności mógł efektywnie wykorzystać w swojej przyszłej pracy jako instruktor nurkowania.

Posiadamy wieloletnią praktykę w prowadzeniu dużych centrów nurkowych za granicą i w Polsce. Nie uczymy niczego, czego samemu nie spróbowaliśmy i nie przyniosło to efektów w branży nurkowej. Nasza szkoła zapewnia: możliwość rozwoju, zdobywanie ciągłych doświadczeń, wiedzy, zapewnia satysfakcję zawodową oraz daje uprawnienia dzięki którym możesz pracować w dowolnym miejscu na świecie. W naszej szkole Instruktorów nurkowania poświęcamy bardzo dużo czasu na korepetycje oraz warsztaty umiejętności nurkowych. Każdy program nauczania dostosowujemy indywidualnie do klienta, jego możliwości czasowych, oczekiwań szkoleniowych.

Zapraszam do Szkoły Instruktorów Nurkowaniagdzie profesjonalne podejście łączymy z pasją! Kurs Instruktora Nurkowania IANTD 2024 rok

Nowe godziny pracy Centrum Nurkowego Beskid Divers